Volejbal



Tréninky volejbalových mužstev v tělocvičnách ZŠ Tuháčkova 25, Brno-Komárov:

(podzim 2019 - jaro 2020)

ÚTERÝ:

18,00-19,30 h, velká TV - Volejbal mládež (3.9.2019 - 24.3.2020)
19,30-22,00 h, velká TV - Volejbal muži (3.9.2019 - 24.3.2020)

ČTVRTEK:

19,30-22,00 h, velká TV - Volejbal muži (5.9.2019 - 26.3.2020)

PÁTEK:

17,30-19,00 h, velká TV - Volejbal mládež (6.9.2019 - 27.3.2020)
17,00-18,00 h, malá TV - Volejbal muži (18.10.2019 - 24.4.2020)

Informace:

Jan Závodský, tel. 606 782 347, e-mail

*** Aktuální rozvrh tréninků volejbalu platný od ledna 2020 naleznete v dokumentech ke stažení.

V jarním, letním a podzimním období probíhají tréninky a zápasy také na pronajatých volejbalových kurtech.


*** Přehled volejbalových turnajů našich volejbalistů, které proběhly v sezóně 2019/2020:

Utkání krajského přeboru 1. třídy:
19.10.2019 3. koloSokol Brno-jih - muži B / Šlapanice B 3:1
19.10.2019 4. koloSokol Brno-jih - muži B / Šlapanice B 3:0


Utkání 2. volejbalové ligy ČR, skupina C:
datum kolovýsledekmísto utkání
5.10.2019 1. koloSokol Brno-jih - muži A / Šlapanice 3:0 Šlapanice
5.10.2019 2. koloSokol Brno-jih - muži A / Šlapanice 1:3 Šlapanice
12.10.2019 3. koloSokol Brno-jih - muži A / Kojetín 3:1 Kojetín
12.10.2019 4. koloSokol Brno-jih - muži A / Kojetín 1:3 Kojetín
19.10.2019 5. koloSokol Brno-jih - muži A / Nový Jičín 3:1 Brno
19.10.2019 6. koloSokol Brno-jih - muži A / Nový Jičín 0:3 Brno
2.11.2019 7. koloSokol Brno-jih - muži A / Morávka1:3 Morávka
2.11.2019 8. koloSokol Brno-jih - muži A / Morávka0:3 Morávka
9.11.2019 9. koloSokol Brno-jih - muži A / Volejbal Ostrava 0:3 Brno
9.11.2019 10. koloSokol Brno-jih - muži A / Volejbal Ostrava 0:3 Brno
16.11.2019 11. koloSokol Brno-jih - muži A / Palkovice 3:2 Palkovice
16.11.2019 12. koloSokol Brno-jih - muži A / Palkovice 3:1 Palkovice
30.11.2019 13. koloSokol Brno-jih - muži A / Drásov 1:3 Brno
30.11.2019 14. koloSokol Brno-jih - muži A / Drásov 2:3 Brno
7.12.2019 15. koloSokol Brno-jih - muži A / Holubice 0:3 Holubice
7.12.2019 16. koloSokol Brno-jih - muži A / Holubice 0:3 Holubice
14.12.2019 17. koloSokol Brno-jih - muži A / Blue Ostrava 3:0 Brno
14.12.2019 18. koloSokol Brno-jih - muži A / Blue Ostrava 1:3 Brno
11.1.2020 19. koloSokol Brno-jih - muži A / Šlapanice1:3 Brno
11.1.2020 20. koloSokol Brno-jih - muži A / Šlapanice3:1 Brno
18.1.2020 21. koloSokol Brno-jih - muži A / Kojetín3:1 Brno
18.1.2020 22. koloSokol Brno-jih - muži A / Kojetín3:0 Brno
25.1.2020 23. koloSokol Brno-jih - muži A / Nový Jičín1:3 Nový Jičín
25.1.2020 24. koloSokol Brno-jih - muži A / Nový Jičín3:2 Nový Jičín
8.2.2020 25. koloSokol Brno-jih - muži A / Morávka3:0 Brno
8.2.2020 26. koloSokol Brno-jih - muži A / Morávka3:1 Brno
15.2.2020 27. koloSokol Brno-jih - muži A / Volejbal Ostrava1:3 Ostrava
15.2.2020 28. koloSokol Brno-jih - muži A / Volejbal Ostrava0:3 Ostrava
22.2.2020 29. koloSokol Brno-jih - muži A / Palkovice2:3 Brno
22.2.2020 30. koloSokol Brno-jih - muži A / Palkovice3:0 Brno
7.3.2020 31. koloSokol Brno-jih - muži A / Drásov 2:3 Drásov
7.3.2020 32. koloSokol Brno-jih - muži A / Drásov 2:3 Drásov

Děkujeme za vaši hojnou podporu !!


*** Rozpis plánovaných volejbalových turnajů našich volejbalistů v sezóně 2019/2020:
Přijďte se podívat a podpořit naše volejbalisty !

Utkání 2. volejbalové ligy ČR, skupina C:
datum kolomísto utkání
14.3.202033. koloSokol Brno-jih - muži A / Holubice Brno
14.3.2020 34. koloSokol Brno-jih - muži A / Holubice Brno
21.3.2020 35. koloSokol Brno-jih - muži A / Blue Ostrava Ostrava
21.3.2020 36. koloSokol Brno-jih - muži A / Blue Ostrava Ostrava

Fotogalerie:


DALŠÍ INFORMACE NALEZNETE na stránkách ČVS.